Host24.ua - це проект компанії "Скайлайн Телеком", яка є ліцензованим телекомунікаційним операторатом та надає телекомунікаційні послуги на території м. Одеси та Одеської області за допомогою власної магістральної оптико-волоконної мережі, починаючи з 2005 року.

Дізнатись більше про компанію ...

Послуга доменів

Якщо ви плануєте відкрити власний сайт, то Вам в першу чергу необхідне доменне ім'я. Наш сервіс є офіційним ним реєстратором доменних імен у зонах: .ua, .com.ua, .kiev.ua, .od.ua, .odesa.ua, .odessa.ua.

Перш ніж ви зареєструєте доменне ім'я, потрібно перевірити його за зайнятість. Зробити це набагато простіше, ніж здається – для цього на нашому сайті передбачено спеціальна форма, в якій ви можете знайти ім'я, яке ще не зайняте, подати заявку на реєстрацію доменного імені та провести оплату за його обслуговування терміном на рік.

Оскільки на нашому сайті працює автоматизована система, ви зможете зробити це максимально швидко. Таким чином, на реєстрацію доменного імені йде в середньому від хвилини до 2 хвилин після того, як була проведена оплата.

Відразу після того, як була оплачена реєстрація доменного імені, ви отримуєте доступ до налаштувань свого домену через зручний інтерфейс, доступ до якого зберігається 24 години на добу. Завдяки доступу в режимі он-лайн ви зможете керувати доменним. ім'ям виконувати всі необхідні вам операції вносити певні корективи.

Всіх користувачів, які хочуть отримати доменне ім'я, цікавить дешева реєстрація доменів. Поспішаємо запевнити вас, що служба host24.ua забезпечує саму вигідну вартість реєстрації домену.

Домове ім'я (домен) – це літерна адреса вашого сайту та адреса електронної пошти, пов'язані з однією або декількома IP-адресами, кото рі зазвичай легше запам'ятати. Веб-сторінка визначається унікальною адресою (url), тому її можна без проблем перенести на іншу IP-адресу. А для Вашої зручності тва ми розробили простий та ефективний веб-інтерфейс, який дозволяє легко та швидко виробляти дані зміни. У панелі налаштування домену Вам будуть до ступні до редагування записів типу MX, A, CNAME, NS, TXT для всіх сабдоменів Вашого домену. Створюйте нові, змінюйте старі та видаляйте непотрібні сабдомени . Керувати доменом - це просто.

NS (name server) - це сервер доменних імен, який містить усю необхідну інформацію про домен для його правильного та коректного функціонування, а також служить для того, щоб вказати, де саме має знаходитися сайт, для якого це доменне ім'я купувалося. NS-сервер зберігає інформацію про доменну зону та видає інформацію на запит. За замовчуванням усі записи вашого домену зберігаються на наших NS-серверах. Всім нашим клієнтам ми даємо можливість використовувати сторонні NS-сервери, наприклад Вашої хостингової компанії.
Служба "365" пропонує Вам свободу вибору.

Поштовий редирект - це послуга автоматичної переадресації всієї вхідної пошти для Вашого домену на електронну адресу, вказану в налаштуваннях редиректу. Це відмінне рішення для тих клієнтів, які не потребують організації складної поштової служби. Це можливість мати гарну адресу електронної пошти з Вашим доменом, а отримувати пошту у будь-якому безкоштовному поштовому сервісі (ukr.net, mail.ru, gmail...). Служба "365" пропонує Вам просте вирішення складних завдань.

Web-редирект - це послуга автоматичної переадресації з запитуваної адреси на адресу, вказану в налаштуваннях редиректу. Якщо Ваш сайт знаходиться на безкоштовному хостингу, але Ви хочете мати своє доменне ім'я та можливість подальшого зростання, то дана послуга буде Вам корисною.
Служба "365" пропонує Вам перспективну співпрацю.

Супровід сайтів

Також служба host24.ua надає дешевий хостинг на найвигідніших умовах. Необхідно чітко визначити поняття, що входять до послуги хостингу. Отже, послуги хостера включають:

  • Надання певного простору на сервері;
  • Надання імені віртуального сервера;
  • Доступ до адміністрування сервера;
  • Інтерфейс з налаштуваннями та конфігуруванням сервера;
  • Можливість роботи з програмами та скриптами;
  • Реєстрація та робота з поштовими скриньками

Використання окремого сервера необхідне для великих сайтів, і в цьому випадку Найефективнішим рішенням є застосування віртуального сервера. В цьому випадку використовується один потужний комп'ютер для обслуговування кількох віртуальних серверів.

Також нашою компанією, за бажанням клієнта, може виконуватися перенаправлення домену на VPS сервері, що іноді необхідно для оптимізації роботи.