Host24.ua - це проект компанії "Скайлайн Телеком", яка є ліцензованим телекомунікаційним операторатом та надає телекомунікаційні послуги на території м. Одеси та Одеської області за допомогою власної магістральної оптико-волоконної мережі, починаючи з 2005 року.

Дізнатись більше про компанію ...

Послуга SIP-телефонія – тепер Ваш офіс може знаходитись у будь-якій точці земної кулі!

Віртуальний міський номер робить спілкування з друзями, колегами та родичами набагато простіше. Тепер для того, щоб скористатися послугами оператора, вам необхідно лише придбати обладнання, що дозволяє підключатися до мережі Інтернет та відповідне програмне забезпечення.

Охочих купити віртуальний номер телефону стає все більше, адже ця послуга дає чудову можливість: приймати вхідний дзвінок на міський номер, дзвонити за найвигіднішими тарифами і при цьому не залежати від місця, в якому ви знаходитесь.

Важливо відзначити, що навіть якщо ви купуєте віртуальний телефонний номер в Україні ваш старий абонентський номер залишається закріпленим за вами. Значить, ваш телефонний номер будуть впізнавати старі друзі та співробітники, до того ж, це дозволяє приймати вхідні дзвінки в будь-якому місці, ніби ви на роботі або вдома.

Послуга SIP-телефонії дає можливість організувати голосовий зв'язок в офісі, виробничих та торгових приміщеннях, де не було можливості створити пряму зв'язок із районним чи обласним номером.

Основна вимога для організації віртуальної телефонії у віддаленому приміщенні – інтернет-доступ з мінімальною швидкістю 90 Кбіт/с, на прямому та зворотному каналі.

Наша служба також надає популярну послугу реєстрації домену, яку можна зробити в автоматичному режимі. На нашому сайті, у спеціальній системі, ви можете знайти вільне доменне ім'я, виконати оплату та отримати вільний доступ до ньому з можливістю внесення необхідних налаштувань. Якщо у вас немає досвіду роботи з доменом, наші співробітники проконсультують вас.

Також у нашій компанії ви можете орендувати виділений VPS сервер, який суттєво спростить роботу з сайтами різної складності та типу.

Телефонізація будинку або офісу за кілька годин – якщо Вам потрібен телефонний номер з можливістю здійснювати міські, міжміські або міжнародні виклики за вигідними тарифами, то спеціально для Вас ми розробили послугу SIP-телефонія. Підключення до сервісу триває від 10 хвилин. Послуга дозволяє використовувати прямий міський номер у будь-якій точці м. Одеса, а також у будь-якій точці земної кулі, де є доступ до мережі Інтернет. Тарифікація всіх дзвінків здійснюється за тарифами, що діють на території м. Одеса. При цьому абсолютно неважливо послугами якогось провайдера доступу до мережі Інтернет Ви користуєтеся! Головна умова – підтримка протоколу SIP та пропускна спроможність каналу в мережу Інтернет не менше 128 Кбіт/с (для одного номера).

Система голосового меню IVR (Віртуальний секретар) – це унікальна можливість активувати правила обробки вхідних дзвінків для SIP телефонний номер. IVR дозволяє організувати цілодобове обслуговування вхідних викликів та виключити необроблені дзвінки. Надає більшість функцій міні АТС (DISA, прийом голосових повідомлень), забезпечує можливістю організації віртуального офісу та допомагає заощадити на оплаті праці співробітникам ресепшену. Сервіс також дозволяє прийняти факс або голосове повідомлення з наступним відправкою на вказаний раніше e-mail; створити повідомлення про вхід виклик на e-mail; організувати інтерактивне голосове меню; створити правила обробки вхідного дзвінка в залежності від дня тижня та часу доби. IVR (Віртуальний секретар) – Ваш незамінний помічник!

Устаткування для підключення до послуги – підключення можливе з допомогою будь-якого пристрою з підтримкою протоколу SIP 2.0 та доступом до Інтернету. Ви можете використовувати ПК, лептоп, планшет або мобільний телефон (з операційною системою iOS або Android). Для цього необхідно завантажити з мережі Інтернет та встановити будь-який з SIP клієнтів, більшість з яких доступні для безкоштовної завантаження та подальшого використання. Якщо ж Вам необхідно підключити звичайний телефонний апарат, DECT телефон або факс-телефон для прийому/вчинення викликів, то Ви можете придбати та використовувати один з рекомендованих нами SIP-адаптерів.

Програмована міні АТС – послуга дозволить Вам значно заощадити на купівлі, налаштуванні та подальше обслуговування офісної АТС. Віртуальні SIP номери (99хххх) комбінації із сервісом "Віртуальний секретар" дозволяють отримати більшість можливостей сучасних цифрових міні АТС. Налаштування та керування здійснюється через WEB-інтерфейс. До списку доступних послуг входять: перемикання виклику на третій абонента, серійне шукання вільних ліній, всі види переадресацій (у тому числі при відсутність абонента в мережі), повідомлення про вхідні дзвінки на e-mail, прийом голосових повідомлень та факсів на e-mail. Крім того, доступна можливість активації інтерактивного голосового меню.

Вигідні міжнародні тарифи – можливість економити на послугах міжнародного зв'язку та не турбуватися про рахунки за переговори з Вашими бізнес-партнерами, друзями, рідними та близькими людьми з інших країн. Вартість послуг складає від 0,01 дол. США із ПДВ. Болгарія від 0.028, Німеччина від 0.019, Греція від 0.02, Ізраїль від 0.02, Канада від 0.01, Кіпр від 0.018, Китай від 0.027, Росія від 0,029 дол. США з ПДВ

Налаштування через Інтернет – управління послугами можливе через будь-який WEB-браузер з будь-якого пристрої підключеного до мережі Інтернет. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, цілодобова технічна підтримка, керування послугами з мінімально-необхідним кількістю дій – дозволять значно заощадити Ваш час та виключити додаткові Витрати обслуговуючий персонал. Вам також доступна можливість формування фінансового звіту за послугами або списком вихідних виклик за будь-який період часу. Крім того, немає необхідності відвідувати абонентський відділ для оплати послуг, оскільки Ви можете внести оплату за допомогою кредитних банківських карт через WEB-сайт HOST24 в захищеному режимі.

Приховати блок