Host24.ua - це проект компанії "Скайлайн Телеком", яка є ліцензованим телекомунікаційним операторатом та надає телекомунікаційні послуги на території м. Одеси та Одеської області за допомогою власної магістральної оптико-волоконної мережі, починаючи з 2005 року.

Дізнатись більше про компанію ...

Реклама сайтів

Оскільки сьогодні кількість інтернет користувачів стрімко зростає, веб-сайти є звичним способом розкручування компаній та брендів. Якщо вам потрібно залучити якомога більшу кількість потенційних клієнтів, які по- справжньому зацікавлені у вашому продукті, зробити це можна дуже легко – з за допомогою контекстної реклами.

Ефективність та результативність контекстної реклами пояснюється тим, що користувачі отримують інформацію безпосередньо у той момент, коли шукають товар або послугу, що їх цікавлять.

Контекстна реклама є одним з різновидів Інтернет реклами, яка висвічується в пошуковій системі окремо від інших результатів запиту, та виділяється іншим кольором. Контекстна реклама також висвічується на сторінках різних сайтів релевантної тематики.

На сьогоднішній день контекстна реклама є одним з найбільш потужних і ефективних типів реклами, що дозволяє залучити величезну кількість потенційних клієнтів на сайт вашої компанії.

За статистикою Google, навіть сайти з ТОП-10, при просуванні за допомогою контекстної реклами отримують приріст результатів на 75%

Такий потужний ефект пояснюється тим, що користувачі сприймають контекстні оголошення як рекламу і відповідно реагують на них.

Також важливо відзначити, що контекстна реклама є відмінним способом розкручування «молодих» сайтів.

Важливою особливістю контекстної реклами є можливість її налаштування таким щоб вона висвічувалася тільки для певної цільової аудиторії.

Наприклад, якщо ви просуваєте мобільні пристрої, то як таргет групи можете вибрати чоловіків середнього віку, які проживають у регіоні, відповідного розташування вашої компанії. Таким чином, ви зможете відсіяти зайві, нерезультативні переходи.

Замовляючи контекстну рекламу в нашій службі, ви отримуєте щоденний аналіз ефективності проведення рекламної кампанії, можливість внесення коректив на будь-якому етапі проведення.

Контекстна реклама в Одесі гарантує необхідний результат за нетривале час. Щоб протестувати ефект цього типу реклами, ви можете замовити пробний варіант з обмеженим терміном дії та бюджетом.

Навіть якщо ваш сайт був створений нещодавно, можливості гнучкої налаштування контекстної реклами дозволять суттєво збільшити кількість відвідувачів без зайвих фінансових витрат.