Host24.ua - це проект компанії "Скайлайн Телеком", яка є ліцензованим телекомунікаційним операторатом та надає телекомунікаційні послуги на території м. Одеси та Одеської області за допомогою власної магістральної оптико-волоконної мережі, починаючи з 2005 року.

Дізнатись більше про компанію ...

Розробка сайтів

Служба Host.24 є командою професіоналів, які не просто виконують свою роботу на високому рівні, але й люблять свою справу! Основне посилання роботи Команди – знайти максимально збалансоване рішення для наших клієнтів.

Відомо, що сайт істотно розширює можливості компанії, допомагає знаходити нові рівні взаємодії із клієнтами. Саме тому нами враховуються не лише короткочасні вимоги замовника, а й перспективи розвитку.

Це означає, що створення, наприклад, корпоративного сайту дозволить з часом підключити до нього інтернет-магазин, службу підтримки дилерів та інші яскраві можливості.

Нашим завданням є не просто зробити дизайн або розробити веб-сайт і віддати його замовнику, який знає, що з нею робити. Ми підходимо до поставленого завдання комплексно, створюючи бренд з нуля, знаючи про його подальші перспективи.

Ми точно знаємо, як краще подати споживачеві інформацію про Вашу компанію.

Наша команда має точні знання про те, як зробити не просто веб-сторінку, а створити цікавий, відвідуваний сайт, який буде мати великий успіх, як його рекламувати та просувати у недалекому майбутньому.

Наша команда береться не тільки за розробку сайтів, а й за комплексне просування бренду. Власне цифрове поліграфічне обладнання, великий досвід роботи в даній сфері дозволяють виконувати замовлення будь-якої складності максимально швидко та якісно.

Ми беремо на себе всі турботи, пов'язані з процесами розкручування бренду, створення графічного дизайну, веб-сайту, оперативної поліграфії та реклами.

У процесі створення сайту ми враховуємо, що в ньому поєднуються творча і технічна робота, що знаходяться в гармонії між собою. Дуже важливо поетапно виконувати всі роботи, тонко взаємодіяти із замовником на кожному етапі. За цієї умови результат, на який очікує клієнт, буде досягнутий і перевищений.

Більшість людей вважає, що створення сайтів в Одесі всі компанії виконують однаково, за чітко розробленим шаблоном. Однак це не зовсім відповідає істині.

Адже в процесі розробки сайту наш підхід радикально відрізняється від інших компаній та агенцій. Наша команда створює сайти, з якими люди не просто працюють, а милуються ними, відповідно до них враховані всі вимоги замовника. Ми завжди доводимо процес розробки та просування сайту до логічного завершення, оскільки для нас дуже важливо створити якісний продукт, який би вирішив завдання, поставлену користувачем.