Host24.ua - це проект компанії "Скайлайн Телеком", яка є ліцензованим телекомунікаційним операторатом та надає телекомунікаційні послуги на території м. Одеси та Одеської області за допомогою власної магістральної оптико-волоконної мережі, починаючи з 2005 року.

Дізнатись більше про компанію ...

Просування сайтів

SEO (Search Engine Optimization) - чіткий алгоритм дій, спрямований на оптимізацію сайту, основною метою якого є досягнення перших позицій у пошукових системах.

Також це поєднання операцій має й інші назви - пошукове просування, просування сайту, seo оптимізація.

Поліпшення рейтингу, просування сайту в інтернеті передбачає поетапне виконання операцій із постійним аналізом отриманих результатів.

Крім підвищення відвідуваності ресурсу, нашою службою відстежується конверсія сайту, переходи користувачів, а також фактори поведінки відвідувачів сайту на сторінках входу та виходу. Ретельний збір даних допомагає робити певні висновки та постійно покращувати сайт.

Оскільки сьогодні велика кількість людей використовує Інтернет для ретельного відбору товарів та послуг, то значна частина комерційної сфери перемістилася в Мережа.

Просування та оптимізація сайтів базуються на даних статистики та обчисленні особливостей алгоритму роботи пошукових систем Згідно з цими даними приблизно 80% користувачів Інтернету України знаходять потрібну для них інформацію на першій сторінці пошукової системи.

Залежно від сфери, в якій працює компанія, комерційної або інформаційною, відбувається відбір інструментів аналізу.

Оптимізація сайту починається з формування семантичного ядра, далі слідує етап підбору ключових запитів, на основі яких формуватиметься спільна стратегія. Список ключових слів формується на підставі мети, якої хоче досягти замовник у внаслідок просування сайту.

Важливо відзначити, що остаточна ціна оптимізації сайту складається тільки після ретельного аналізу майбутньої роботи.

Докладна інформація про інструменти майбутньої роботи залежить від багатьох факторів, до наприклад, від кількості запитів, затверджених клієнтом, а також їх частотності, віку доменного імені, унікальності контенту.

Також великий вплив на оптимізацію сайту буде мати регіон, за яким буде просуватися ресурс – Одеса, Київ чи вся Україна.

Якщо Ви зацікавлені в просуванні сайтів у будь-якому окремому регіоні або по Україні, звертайтесь до менеджерів нашої компанії. Наші співробітники із задоволенням допоможуть вам і дадуть відповідь на будь-які питання, що стосуються цієї теми, підкажуть приблизна вартість.

Ви можете надіслати нам заявку на розкрутку сайту, скориставшись формою зворотної зв'язку. На основі Ваших цілей та побажань буде складено комерційну пропозицію.

Ми проводимо консультації, як при особистій зустрічі, так і в телефонному режимі або по Skype або електронною поштою.

Співпраця з нами дасть Вам гарантовано високі результати за доступними цінам.